Rattad/

Gravel / Cyclocross

Gravel ja cyclocross on spordid, mis hõlmavad endas jalgrattasõitu väljaspool traditsioonilisi asfaldist teid. Gravel rattasõidus sõidetakse tavaliselt kruusateedel ja mööda teid, mis ei ole tavaliselt kasutatud tavaliste jalgrattasõiduks. Cyclocross on aga spordiala, kus võidusõidud toimuvad mööda maastikku, kus on palju takistusi ja väljakutseid.

Tulemusi kokku: 4

Gravel ja cyclocross rattad on spetsiaalselt loodud just nende spordialade jaoks, neil on spetsiaalsed rehvid ja raamid, mis on mõeldud paremaks haardumiseks ja stabiilsuseks ebatasasel pinnal. Need rattad on tavaliselt varustatud ka suurema clearance’iga, et hõlpsasti läbida erinevaid takistusi ning maastikke.

Gravel ja cyclocross rattad sobivad suurepäraselt sõitjatele, kes soovivad nautida jalgrattasõitu väljaspool tavapärast asfalti ning kes tahavad kogeda uusi väljakutseid ja seiklusi. Kui oled huvitatud graveli või cyclocrossi sõitmisest, siis on kindlasti mõistlik uurida erinevaid võimalusi ja valida endale sobiv rattamudel, et saaksid täielikult nautida kõiki selle spordiala võlusid.