Jalgratta hooldus ja remont

Jalgratta hooldus

Jalgratta hooldus on oluline selleks, et tagada selle ohutu ja tõhus toimimine ning pikendada selle eluiga. Kui jalgratas jääb hooldamata, võivad selle erinevad osad kuluda, kahjustuda või isegi laguneda, mis võib põhjustada ohtlikke olukordi ja kahjustada sõidukogemust.

Regulaarne ratta hooldus hõlmab erinevaid tegevusi, nagu keti õlitamine, pidurite ja käiguvahetajate reguleerimine, rehvide kontrollimine ja õhurõhu reguleerimine ning kogu jalgratta üldine puhastamine. Lisaks tuleks erilist tähelepanu pöörata osadele, mis kipuvad kiiremini kuluma või kahjustuma, nagu piduriklotsid, jooksud ja käiguvahetajad.

Kui jalgrattaga sõidetakse tihti ja intensiivselt, siis tuleks hooldustöid teha sagedamini. Kuid isegi kui jalgratas seisab pikka aega kasutamata, tuleks see enne uuesti kasutamist kindlasti üle vaadata ja hooldada, et vältida võimalikke probleeme või ohtlikke olukordi.

Seega, jalgratta hooldus on oluline nii ohutuse kui ka jalgratta pikaealisuse seisukohalt ning seda tuleks teha regulaarselt, et tagada jalgratta hea toimimine ja kvaliteetne sõiduelamus.

Jalgratta remont

Meie jalgratta remont on kiire ja kvaliteetne, tagades suurepärase tulemuse lühikese aja jooksul. Meie kogenud ja oskuslikud mehaanikud suudavad kiiresti tuvastada ja parandada kõik jalgratta remondiga seonduvad probleemid, mis teie jalgrattaga võivad tekkida. Olgu tegemist kummide vahetuse, keti pingutamise, pidurite reguleerimise või muu remondi- või hooldustööga, me panustame kõik oma oskused ja teadmised, et teie jalgratas oleks taas täiuslikus korras. Me mõistame, et jalgrattasõit on teie jaoks oluline ning seetõttu teeme kõik endast oleneva, et remondiprotsess oleks võimalikult sujuv ja kiire.

Hoolduse tellimiseks võta ühendust

Telefon +372 504 5961
info@rattaring.ee
Aardla 112, 50414 Tartu
E–R 10 – 18
L 10 – 15