Polar

On üks asi kuulata oma keha, kuid saada aru sellest, mida see teile ütleb, on hoopis teine lugu. Polar aitab mõista teie keha käitumist treeningu ajal. Seda tänu meie teadmistele spordist, füsioloogiast ja elektroonikast, millele on liidetud klientide vajaduste mõistmine. Seega pole üllatav, et alates 1977. aastast oleme olnud tehnoloogiliste uuenduste ja südame löögisageduse monitoride alal juhtkohal.

1975. aastal sai mõte portatiivsetest südame löögisageduse monitoridest teoks suusaradadel. Selle ajani puudus võimalus täpselt mõõte südame löögisagedust treeningu käigus. Vaid aasta hiljem kutsuti POLAR ellu Oulu linna lähedal Soomes, mis on tuntud oma tehnoloogia alaste uuringute poolest ja kujutab endast ühte kõige enam väljakutseid pakkuvat piirkonda Euroopas. Kiiresti ilmnes ka see, et tegemist on suurepärase keskkonnaga, kus saab testida firma eesrindliku sisseseade võimete piire.

1979. aastal sai POLAR oma esimese patendi traadita südame löögisageduse mõõdiku eest ja 1982. aastal käivitati maailma esimese kantava südame löögisageduse monitori projekt, mis muutis sportlaste treeningutavasid jäädavalt. Praegu, enam kui 30 aasta peale esimese idee teket, pakub POLAR selle töötusharu kõige laialdasemat tootevalikut. Alates baasmudelitest, mis aitavad motiveerida ja teavitada algajaid ning regulaarsetel treeningutel osalejaid, kuni terviklike treeningusüsteemideni, mida kasutavad paljude spordialade maailma tipud.

polar-logo-ii